Firma Freshtrend powstała w 2007 roku, początkowo prowadząc działalność usługową. W 2009 rozszerzyliśmy zakres działalności o dystrybucję towarów dla przemysłu, w oparciu o produkty firmy 3M. Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie połączeń z użyciem klejów i taśm, aczkolwiek jesteśmy w stanie zaoferować praktycznie każdy towar firmy 3M. Nasi doradcy za każdym razem wykonują bezpłatną serię testów, której celem jest dobór optymalnego połączenia zarówno pod kontem wytrzymałości jak również możliwości aplikacji.

Jeśli z jakichś powodów nie chcą pastwo stosować produktów 3M jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania alternatywnych dostawców. Niejednokrotnie już zdarzało się nam oferować produkty nie tylko z UE ale również z za oceanu. Poza tym stale rozwijamy rodzinę naszych produktów, charakteryzujących się wysoką jakością przy zachowaniu niskich cen.

Celem firmy Freshtrend jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego, nawet najmniejszego Klienta. Śledzimy rynek, obserwujemy najnowsze trendy, nieustannie dopasowujemy swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych partnerów handlowych.
 
Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, pomagając Klientom w wyborze produktów oraz podejmowaniu właściwych decyzji. Świadczymy pełną obsługę logistyczną i dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb naszych kontrahentów. Wysokie standardy obsługi, kontrola jakości produktów oraz terminowa realizacja zobowiązań handlowych sprawiają, że Freshtrend. to rzetelny, sprawdzony i stabilny partner handlowy. Przekonaj się sam!