Taśmy samoprzylepne z nadrukiem produkowane są w najnowszej technologii gwarantującej dokładność, powtarzalność i trwałość  nadruku (warstwa zewnętrzna lakierowana powierzchniowo -  uniemożliwiająca uszkodzenia mechaniczne i zdrapywanie nadruku z taśmy). Wysokie właściwości klejące, wytrzymałościowe i mechaniczne  umożliwiają wykorzystanie taśmy samoprzylepnej przy pakowaniu ręcznym oraz automatycznym. Standardowym nośnikiem  jest folia BOPP (Biaxially Orientated POLYPROPYLENE) charakteryzująca się odpornością na wysokie i niskie temperatury – w kolorach standardowych - biała, brąz i bezbarwna jaki i w kilku bazowych kolorach stanowiących tło taśmy. Istnieje możliwość wykonania nadruku na taśmie PCV, papierowej, aluminiowej. Stosujemy dwa rodzaje podłoża klejącego – solvent (kauczuk naturalny) i hot-melt (kauczuk syntetyczny) również tzw. SQ ciecheodwijanie. Kolory nadruku dobierane są wg. skali PANTONE. 
 
Każda taśma do pakowania z naszej oferty cechuje się wysoką wytrzymałością i uniwersalnością zastosowania, w związku z czym może być wykorzystana zarówno przez Klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstwa, chcące jak najlepiej zabezpieczyć swoje opakowania. Bardzo duży wybór pozwoli Państwu na znalezienie dokładnie takich produktów, jakie są Wam potrzebne.
 
Nasze taśmy oraz inne produkty wyróżniają się niezwykle atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Przewidujemy zróżnicowane rabaty oraz promocje, a wszystkie zlecenia realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji niezależnie od tego, jakie macie potrzeby i jak duże zamówienie pragniecie złożyć. Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem asortymentu, aby spełniał oczekiwania naszych obecnych i przyszłych Klientów.